On rõõm teatada, et XII noorte laulupeo "Mina jään" kunstilise toimkonna otsusel on Teie kollektiiv (Lasnamäe Vene Gümnaasiumi Poistekoor) edukalt läbinud laulupeo eelproovid. Teie kollektiivist on oodatud laulupeole 60 lauljat/pillimängijat.

On rõõm teatada, et XII noorte laulupeo "Mina jään" kunstilise toimkonna otsusel on Teie kollektiiv (Lasnamäe Vene Gümnaasiumi Mudilaskoor) edukalt läbinud laulupeo eelproovid. Teie kollektiivist on oodatud laulupeole 70 lauljat/pillimängijat.

Koondproovid algavad Tallinnas 30. juunil ja 1. juulil ning laulupidu 2. juulil.

Lugupidamisega
XII noorte laulupeo meeskond

Alla Tint

Lasnamäe Vene Gümnaasiumi koorijuht

Lugupeetud lapsevanemad!
Kooli töö parandamiseks palume teid täita anonüümse küsimustiku.

Täname Teid kooli abi eest.
Lasnamäe Vene Gümnaasiumi administratsioon

Lasnamäe Vene Gümnaasiumi keelekümbluspere ootab keelekümblus ettevalmistusklasside õpilaste vanemaid arutelule :"Lapse valmidus õppeks keelekümblusklassis". Kohtumine toimub 20.aprilil kell 16.00 aadressil Koorti 23.

Kohtumisel vestleme muukeelsete laste õppimisest teises keeles, nende edust ja raskustest ning vanemate rollist kasvatuses ja õppimises.