Lugupeetud lapsevanemad!

Teil on võimalus saada konsultatsiooni tugispetsialistide, õpetajate ja administratsiooniga 16.novembril 17.00-19.00.

Lugupeetud õpilased ja õpetajad!

23. ja 24. oktoobril  algkoolis jätkavad oma tööd tunnetuslikud koolivaheajad "Õppida - see on huvitav 10 ".

Tunnetuslikute koolivaheajade programm

Registreerimine

Õpetajate päeval, 5. oktoobril tunnustas Tallinn pidulikul vastuvõtul Raekojas oma parimaid õpetajaid. Tunnustused anti välja üheteistkümnes kategoorias kokku 101 pedagoogile.

Tallinna tunnustused saavad ja riiklikule konkursile „Eestimaa õpib ja tänab“ esitatakse järgmised õpetajad.

·         Aasta lasteaiaõpetaja 2017: Kaja Eskel (Tallinna Lepatriinu Lasteaed), Marika Moks (Tallinna Rännaku Lasteaed) ja Gladi Sivard (Tallinna Lasteaed Pallipõnn).

·         Aasta klassijuhataja 2017: Mariliis Kirotar (Tallinna Kuristiku Gümnaasium); Anu Kurik (Tallinna Kuristiku Gümnaasium) ja Jonas Lemmik (Tallinna Õismäe Gümnaasium).

·         Aasta klassiõpetaja 2017: Liivia Kivit (Tallinna Ühisgümnaasium), Merike Silm (Jakob Westholmi Gümnaasium) ja Margit Rüsse (Vanalinna Hariduskolleegium).

·         Aasta põhikooliõpetaja 2017: Sirje Jaup (Tallinna Reaalkool), Esper Kaar (Tallinna Järveotsa Gümnaasium) ja Lauri Vilibert (Tallinna Kristiine Gümnaasium).

·         Aasta kutseasutuse õpetaja 2017: Birgit Nicolau Costa (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool), Roman Issakov(Tallinna Kopli Ametikool) ja Terje Jaksen (Tallinna Ehituskool).

·         Aasta õppeasutuse juht 2017: Riina Läll (Tallinna Kelmiküla Lasteaed), Veiko Rohunurm (Tallinna Südalinna Kool) ja Raino Liblik (Tallinna Kuristiku Gümnaasium).

·         Aasta gümnaasiumiõpetaja 2017: Gunneli Apri (Jakob Westholmi Gümnaasium), Eve Karp (Tallinna Reaalkool) ja Antonina Valla (Lasnamäe Vene Gümnaasium).