Ringi nimetus 2016.-2017.  õ/a.

(alates 1. septembrist 2016 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

Räägime eesti keeles

Vidinjova J.    

Ibrus Ü.       

1А/1

1А/2

Neljapäev

Neljapäev

11.15 - 12.00

11.15 - 12.00

203 А

306 B

Vidinjova J.    

Ibrus Ü.        

1B/1

1B/2

Esmaspäev

Esmaspäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

203 B

307 B

Reitsnik K    

IBrus Ü       

1D/1

1D/2

Esmaspäev

Teisipäev 

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 С

306 В

Reitsnik K    

Ibrus Ü.       

1Е/1

1Е/2

Reede   

Neljapäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 С

304 B

Reitsnik K.      

Reitsnik K.     

2А/1

2А/2

Esmaspäev

Reede   

11.15 - 12.00

11.15 - 12.00

106 А

205 С

Reitsnik K     

Reitsnik K.    

2B/1

2B/2  

Neljapäev

Neljapäev

11.15 - 12.00

11.15 - 12.00

106 А

205 С

Reitsnik K.      

Reitsnik K.    

2D/1

2D/2

Neljapäev

Neljapäev

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

106 А

205 С

Reitsnik K     

Reitsnik K.    

2Е/1

2Е/2

Teisipäev

Teisipäev

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

106 А

205 С

Reitsnik K.      

Reitsnik K.    

3А/1

3А/2

Teisipäev

Teisipäev

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

106 А

205 С

Kartsev R.

Reitsnik K.    

3B/1

3B/1

Esmaspäev

Reede   

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

106 А

205 С

Reitsnik K.    

Laul V.         

3V/1

3V/1

Kolmapäev

Esmaspäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 С

106 А

Johanson E.  

Laul V.          

3Е/1

3Е/1

Reede     

Kolmapäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

106 А

205 С

Mudilaskoor (tüdrukud)

Tint A.

 

 

Teisipäev

Teisipäev

Neljapäev  

13.15 - 14.00

14.10 - 14.55

14.10 - 14.55

Muusika kab. 1

Poistekoor

 

Tint A.

 

 

Esmaspäev

Esmaspäev

Kolmapäev

13.15 - 14.00

14.10 - 14.55

14.10 - 14.55

Muusika kab. 1

Instrumentaalansambel Karl Orfi süsteemi järgi

Tint A.

Skuridina T.

 

Reede     

14.10 - 14.55

Muusika kab. 1

Ettevalmistuskoor

(poisid 1.klass)

Skuridina T.

 

Teisipäev  

12.15 - 13.00

Muusika kab. 2

Ettevalmistuskoor

(tüdrukud 1. klass)

Skuridina T.

 

Neljapäev  

12.15 - 13.00

Muusika kab. 2

Noorteühing „Parus”

 

 

Vzvartseva I.

 

Teisipäev  

Kolmapäev  

Neljapäev  

14.00 - 16.30

15.00 - 16.30

15.00 - 16.30

114 A

Draamastuudio „Obraz“

Valla A.

 

Kolmapäev

Reede

14.10 - 15.05

15.05 - 15.50

207 A

Robootika

  

Volotsajev V.

 

Kolmapäev  

Reede  

14.00 - 17.00

14.00 - 17.00

201 A

 

Ringi nimetus 2016.-2017.  õ/a.

(alates 1. oktoobrist 2016 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

 «Dramatjoshka»

  (teatriring – 2Е klass)

N. Kirsanova

Reede

13.15 - 14.00

202 B

Intellektuaalne töökoda

(matemaatika  2. klass)

N. Kirsanova

Esmaspäev

13.15 - 14.00

202 B

Intellektuaalne töökoda

 (vene keel – 1. klass)

J. Zatšinjajeva

Neljapäev    

12.15 - 13.00

307 B

Intellektuaalne töökoda

  (vene keel – 3. klass)

N. Poltoratskaja

Teisipäev   

13.15 - 14.00

305 B

Intellektuaalne töökoda

(matemaatika  3. klass)

J. Kapp

Reede      

13.15 - 14.00

201 B

Intellektuaalne töökoda

 (matemaatika  3. klass)

J. Rogovitskaja

Kolmapäev  

13.15 - 14.00

204 B

Intellektuaalne töökoda

 (matemaatika  1. klass)

I. Мurnik

      

Kolmapäev       

 

 

12.15 - 13.00

304 B

Saksa keel

(6. klass)

A. Chernyshova

Teisipäev

Kolmapäev 

Neljapäev

Reede

14.05 – 14.50-1г.

14.05 – 14.50-2г.

14.05 – 14.50-1г.

14.05 – 14.50-2г.

212 А

Seiklus maal ja merel

(Inglise keel – 6. klass)

M. Kondakova

Четверг

14.05 – 15.30

414 А

Spordimängud, orienteerumine

(3.-9. klassid)

V. Pakhomenkov

Teisipäev 

Kolmapäev

15.00 – 16.00 

15.00 – 16.00

Spordisaalstaadion

„Võlu flööt“

(flöödi mänguõpetamine)

J. Latt

Teisipäev

14.05 – 14.50

Muusika kab. 2

Audio- ja videoring

(5.-9. klassid)

A. Jaakmann

Reede

14.10 – 14.55

205 С

Lauluansambel

(  5. klass)

T. Skuridina

Neljapäev 

Reede

14.10 – 14.55

14.10 – 14.55

Muusika kab. 2

Muusika kab. 1

„Minu linn“

I. Vunš

Teisipäev

Neljapäev

14.00 – 15.00

13.00 – 15.00

301B

Inglise keel

(5. klass)

T. Valla

Teisipäev 

Kolmapäev

14.10 – 14.55 

14.10 – 14.55

413 А 

413 А

«Noor tehnik»

L. Fedotova

Teisipäev  

14.15 – 15.45

201 А