Ringi nimetus 2017.-2018.  õ/a.

(alates 1. septembrist 2017 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

Räägime eesti keeles

Reitsnik K.    

Koch O.       

1А/1

1А/2

Neljapäev

Neljapäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

208 B

Reitsnik K.    

Koch O.        

1B/1

1B/2

Reede

Teisipäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

208 B

Vidinjova J    

Pavli A       

1D/1

1D/2

Teisipäev

Kolmapäev 

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

210 A

203 В

Reitsnik K    

Pavli A.       

1Е/1

1Е/2

Esmaspäev   

Esmaspäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 С

308 B

Vidinjova J.      

Ibrus Ü.     

2А/1

2А/2

Esmaspäev

Esmaspäev   

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

203 А

210 A

Vidinjova J     

Ibrus Ü.    

2B/1

2B/2  

Reede

Reede

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

203 А

210 A

Reitsnik K.      

Ibrus Ü.    

2D/1

2D/2

Kolmapäev

Kolmapäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

210 A

Reitsnik K     

Ibrus Ü    

2Е/1

2Е/2

Esmaspäev

Esmaspäev

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

205 C

210 A

Pavli A.      

Reitsnik K.    

3А/1

3А/2

Esmaspäev

Teisipäev

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

303 B

205 С

Pavli A.

Reitsnik K.    

3B/1

3B/1

Kolmapäev

Kolmapäev   

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

203 B

205 С

Pavli A.    

Reitsnik K.        

3V/1

3V/1

Reede

Kolmapäev

12.15 - 13.00

13.15 - 14.00

305 B

205 C

Pavli A. 

Reitsnik K.        

3Е/1

3Е/1

Reede     

Neljapäev

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

202 B

205 С

Mudilaskoor (tüdrukud)

Tint A.

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev  

Neljapäev 

14.10 - 14.55

13.15 - 14.00

14.10 - 14.55

14.10 - 14.55

Muusika kab. 1

Poistekoor

 

Tint A.

 

 

Esmaspäev

Teisipäev

Reede

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

13.15 - 14.00

Muusika kab. 1

Vokaalansambel 

(6. klassid)

Skuridina T.

 

Neljapäev    

13.15 - 14.00

Muusika kab. 2

Instrumentaalansambel

(5.klassid)

Tint A.

 

Reede  

14.10 - 14.55

Muusika kab. 1

Ettevalmistuskoor

(1.-2.klassid)

Skuridina T.

 

Neljapäev  

Reede

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

Muusika kab. 2

Noorteühing „Parus”

 

Vzvartseva I.

 

Esmaspäev  

Teisipäev  

15.00 - 16.30

15.00 - 16.30

113 A

Draamastuudio „Obraz“

Valla A.

 

Neljapäev

14.10 - 15.50

207 A

Robootika

  

Volotsajev V.

 

Neljapäev  

Reede  

16.00 - 18.00

14.00 - 17.00

201 A

 

Ringi nimetus 2017.-2018.  õ/a.

(alates 1. oktoobrist 2017 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

 «Dramatjoshka»

  (teatriring – 3Е klass)

N. Kirsanova

Neljapäev  

14.10 - 14.55

202 B

Intellektuaalne töökoda

(vene keel ja matemaatika)

(3. klassid)

N. Kovalkova

 

Kolmapäev

Neljapäev

 

14.10 - 14.55

13.15 - 14.00

 

302 B

 

Intellektuaalne töökoda

 (vene keel – 2. klass)

J. Zatšinjajeva

Neljapäev    

12.15 - 13.00

307 B

Intellektuaalne töökoda

  (vene keel – 1. klass)

N. Poltoratskaja

Esmaspäev   

12.15 - 13.00

305 B

Intellektuaalne töökoda

(matemaatika  1A, 1E klassid)

J. Kapp

Kolmapäev      

12.15 - 13.00

201 B

Intellektuaalne töökoda

 (matemaatika  1B, !D klassid)

J. Rogovitskaja

Neljapäev   

12.15 - 13.00

204 B

Intellektuaalne töökoda

 (matemaatika  2. klass)

I. Мurnik

      

Teisipäev       

 

13.15 - 14.00

304 B

Saksa keel

(7. klass)

A. Chernyshova

Teisipäev

Neljapäev          

Neljapäev

14.10 – 14.55-2g.

14.10 – 14.55-1g,2g.

15.05 – 15.50-1g.

212 А

Inglise keel

(7. klass)

M. Kondakova

Neljapäev

14.10 – 15.35

414 А

Võrkpall

(10.-12 klassid)

V. Pakhomenkov

Neljapäev

15.05 – 16.05 

Võimla

„Võlu flööt“ 

(flöödi mänguõpetamine )  (2.-7.kl)

J. Latt

Esmaspäev

14.10 – 14.55

407 A

Arvutiring

(8. klassid)

R. Ajukai

Alates 1.novembrist

 

 

 

  

Ringi nimetus 2017.-2018.  õ/a.

(alates 12. veebruarist 2018 a.)

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Koht

 Robootika

  (1. -3. klassid)

L. Fedotova

Esmaspäev

Reede  

13.15 - 15.00

14.15 - 16.00

201 A

201 A

Robootika

(4. -6. klassid)

L. Fedotova 

V. Volotsajev 

Teisipäev

Kolmapäev

Reede 

16.30 - 18.30

14.15 - 16.00

16.00 - 18.00 

201 A

201 A

201 A