·         Esimese koolipäeva aktus

·         Õpilaspiletite pidulik kätteandmine

·          1. klassi õpilastele

·         klassi õpilaste aabitsapidu

·         5. klassi õpilaseks löömine

·         Gümnasistiks löömine

·         Lõbusad tunnid abiturientidele “Esimese klassi õpilastel külas”

·         Mälumäng „Eesti autorite raamatute lehekülgi”

·         Füüsika-matemaatika kokkutulek "Heureka"

·         Ilukirjanduslik konkurss “Ei ole tugevamat maagiat kui sõnade maagia...”

·         Kirjanduslik-muusikaline kompositsioon

·         Õpetajate päev

·         Jõulukarneval

·         Vastlapäevalaat

·         Konkurss „Kulinaariavõistlus“

·         „Tunnetuslik koolivaheaeg”

·         Sõbrapäev

·         Emadepäeva kontsert

·         Lahtiste uste päevad

·         Õpilaste ja õpetajate vastuvõtt õppeaasta tulemuste alusel (juuni)

·         4. klasside lõpupidu

·         Lõpukell

·         Lõpuaktused 

·         Gümnaasiumi sünnipäev (05.12)

·         Kooli aastapäeva tähistamine

·         Ainesektsioonide klassivälised üritused  

·         Õpilastööde näitused

·         Spordi- ja tervisepäevad

·         Tähtpäevade ja riigipühade tähistamisega seotud üritused

 

Klassiväliste ürituste plaan 2017/2018õa

September 2017

Nädal

Üritus

Osalejad

01

 01.09 –Teadmiste päev, pidulikud aktused

1-12.klassid

04-08

 Lühendatud tundide nädal.

 08.09-Rahvuvaheline kirjaoskuse päev

1-12. klassid

 

11-15

 Osalemine projektis «PEATU! VAATA! VEENDU!»

 13.09 –Teatejooksu võistlused (ülelinnaline üritus)

5-6.klassid

7-12.klassid

18-22

 Projekt „Klassika noortele XIII” I.osa

 Õpilasesinduse valimised

9.klassid

9-10.klassid,ÕE

25-29

 26.09 – Euroopa keeltepäev

 28.09 - Rahvusvaheline muusikapäev

 29.09 – Spordipäev

4.-12.klassid

1-12.klassid

1-12.klassid

 

Oktoober 2017

Nädal

Üritus

Osalejad

02-06

  3.,5.10 – Projekt «Minu Riik»

  06.10 – Õpetajate päev

9. klassid

1-12. klassid

9-13

 13.10 – Rahvusvaheline kätepesu päev

  Kampaania «Helkur»

  Projekt „Klassika noortele” II. osa

1-12.klassid

1-12.klassid

9. klassid

16-20

  20.10 – Esimeste klasside pidu

1. klass

23-27

  23.-24.10 – Tunnetuslik koolivaheaeg „Õppida on huvitav”

1 - 4. klassid

 

November 2017

Nädal

Üritus

Osalejad

01.-03.

Tervisliku toitumise kuu. Õpilaste loomingu näitus

8.-12.klassid

06.-10.

09.11 – Teadustepäev

09.11 - Projekti „Klassikutelt noortele” II. osa

10.11 – EV-100. Tutvumine eesti autorite loominguga. Oskar Luts

 

4.-12.klassid

9.klass

3.klass

 

 

 

 

13.-17.

16.11 – Vanemate päev

 

20.-24.

24.11 - Kodanikupäev

10.-12.klassid

27.-01.

 

 

 

Detsember 2017

Nädal

Üritus

Osalejad

04.-08.

05.12 — Rebastepäev

06.12 - Projekti „Klassikutelt noortele” IV.osa

 

10.,12.klassid

9.klassid

 

11.-15.

15.12 — Ülelinnaüritus. Kooliteatrite Festival. „Lastekirjanik Samuil Marshak ”.

 

4.-6.klassid

18.-22.

18-21.12  - Jõuluüritused

22.12 — Heategevuslik jõululaat

1.-12.klassid

1.-12.klassid