·         Esimese koolipäeva aktus

·         Õpilaspiletite pidulik kätteandmine

·          1. klassi õpilastele

·         klassi õpilaste aabitsapidu

·         5. klassi õpilaseks löömine

·         Gümnasistiks löömine

·         Lõbusad tunnid abiturientidele “Esimese klassi õpilastel külas”

·         Mälumäng „Eesti autorite raamatute lehekülgi”

·         Füüsika-matemaatika kokkutulek "Heureka"

·         Ilukirjanduslik konkurss “Ei ole tugevamat maagiat kui sõnade maagia...”

·         Kirjanduslik-muusikaline kompositsioon

·         Õpetajate päev

·         Jõulukarneval

·         Vastlapäevalaat

·         Konkurss „Kulinaariavõistlus“

·         „Tunnetuslik koolivaheaeg”

·         Sõbrapäev

·         Emadepäeva kontsert

·         Lahtiste uste päevad

·         Õpilaste ja õpetajate vastuvõtt õppeaasta tulemuste alusel (juuni)

·         4. klasside lõpupidu

·         Lõpukell

·         Lõpuaktused 

·         Gümnaasiumi sünnipäev (05.12)

·         Kooli aastapäeva tähistamine

·         Ainesektsioonide klassivälised üritused  

·         Õpilastööde näitused

·         Spordi- ja tervisepäevad

·         Tähtpäevade ja riigipühade tähistamisega seotud üritused

 

Klassiväliste ürituste plaan 2016/2017õa

jaanuar 201.7

Nädal

Üritus

Osalejad

1.6-20

1.7.01. - Projekti „Klassikutelt noortele” V.osa

9. klass

22-27

27.01. - Spordipäev

27.01. - Osalemine Tallinna vene koolide loominguliste kollektiivide juubelifestivalil "Virmalised 201.7”

1.-12. klassid

Vokaal- ja tantsugrupp

 

veebruar 201.7 

Nädal

Üritus

Osalejad

01.-03.

03..02 - Aabitsapidu

1. klassid

06-10.

Eesti keele nädal

07.02 Projekti „Klassikutelt noortele” VI.osa

1.-12. klassid

9. klassid

1.3.-1.7

Võõrkeelte nädal

1.4.02 - Sõbrapäev

1.5..02 – Inglise keele päev „Räägime inglise keeles“

1.5. - 1.7.02 - Matemaatikaüritus

3.-12. klassid

1.-12. klassid

3.-12. klassid

7 klass

20-24

21..02 - «Maslenitsa»

23..02 EV aastapäevale pühendatud pidulikud aktused

20.02, 23..02 - Eesti keele nädala üritused

1.-10. klassid

1. - 12. klassid

 

С - klassid

27-28

27-28.02 - Projekt „Muuseumipäevad“

1. - 9. klassid

 

märts 201.7 

Nädal

Üritus

Osalejad

01.-03.

01..03. – ProjektiKlassikutelt noorteleVII. osa

Stiilinädal

1. - 9. klassid 

1. - 12. klassid

06-10.

07.03. – Участие в городском образовательном проекте «Klassика юношеству XII», заключительное занятие

08.03. – Naistepäev

10..03. – Osalemine matemaatika olümpiaadi ülelinnalises voorus

9. klassid

1.-12. klassid

5.-6. klassid

1.3.-1.7

Emakeelepäev

1.6.03. - Osalemine  rahvusvahelise matemaatika konkurssil „Känguru“ Mäng „Veepäev“

С – klassid

5. - 12. klassid

8 klassid

20-24

20.03., 21..03. – Tunnetuslik koolivaheaeg”  

Lahtiste uste päevad lasteaedadeks «Arbu» и «Lindakivi»

1. - 3. klassid

1. – 4.C klassid 

27-3.1.

3.1..03. - Naljapäev

3.1..03. - Rahvusvaheline lindude päev

1. - 12. klassid

 

aprill 201.7 – Nutikuu, Südamekuu

Nädal

Üritus

Osalejad

01.-02

Südamenädal

1.-12. klassid

05.-09.

12..04 - Inglise keele mäng

5.-7. klassid 

12.-1.6

1.3..04 - Kooli avatud projekt: ilukirjanduslik konkurss “Ei ole tugevamat maagiat kui sõnade maagia...”

9. - 12. klassid 

 

24-28

28.04 - Kooli avatud projekt:füüsika-matemaatika kokkutulek "Heureka"

4. - 12. klassid

 

mai 201.7

Nädal

Üritus

Osalejad

01.-05.

03. – 05..05. - Inglise keele viktoriin

5. - 7. klassid 

08-12.

09..05. - Euroopapäev. Joonistamise konkurss

10. - 1.1..05. - Emadepäeva kontsert

3.Е klass 

1. - 5. klassid

1.5.-1.9.

1.6-1.9..05. -  Loodusõpetuse viktoriin

6. klassid 

22-26

26.05. - Viimanekell

12. klassid

29.-3.1.

29..05. – Klassijuhatajapäev

1.-8, 10.,11. klassid

 

juuni 201.7

Nädal

Üritus

Osalejad

01.-02

01..06 - Turvalinepäev

01..06 - Lillide istutamine Laagna teel (linna projekt)

02.06 - Kooliprojekt „Kõik on korras”

1.-8, 10., 11. klassid 

6С, 7В klassid

1.- 8., 10., 11. klassid

05.-09.

05..06 - Spordipäev

06.06 - Õpilaste ja õpetajate vastuvõtt õppeaasta tulemuste alusel

1.- 8, 10., 11. klassid

3.- 8, 10.,11. klassid

1.9.-23.

21..06 -  Lõpuaktused

9., 12. klassid 

 

 

 

 september 2016 

Nädal

Üritus

Osalejad

01-02

01.09 Teadmiste päev, pidulikud aktused

02.09 – Juubeli spordipäev     

1-12. klassid

1-12. klassid

05-09

Lühendatud tundide nädal. Näadal ilma koduste ülesanneteta

05.09 Liiklusohutusetunnid

1-12. klassid

1. klassid

12-16

12-16.09 Euroopa spordinädal

14.09 Teatejooksu võistlused (ülelinnaline üritus)

1-12. klassid

7-12. klassid

19-23

22.09 – Projekt „Klassika noortele” I. osa

9. klassid

26-30

26.09 – Euroopa keeltepäev

27.09 – Integratsiooniprojekt 10. klassile «Tallinn – meie pealinn»

30.09 – Rahvusvaheline muusikapäev

6-9. klassid

10. klass

 

1-12. klassid

 

oktoober 2016 

Nädal

Üritus

Osalejad

03-07

Joonistuste võistlus V. Dal muinasjuttude järgi

Eesti Terviseameti programm «Oktoober on pudrukuu»

 

4-5.10 – Projekt  «Minu Riik»

05.10 – Õpetajate päev

1-3. klassid

1-6С. klassid, 2B, 7B. klassid

9. klassid

1-12. klassid

10-14

10.10 – Kooli konkursi «Parim matemaatik 2017» algus

10.10 – Projekt „Suitsuprii klass 2016/2017(Tervise Arengu Instituut)

13.10 – Projekt „Klassika noortele” II. osa

14.10 – Rahvusvaheline kätepesu päev

14.10 – Kampaania «Helkur»

4-12. klassid

4-12. klassid

 

9. klassid

1-12. klassid

1-12. klassid

17-21

18.10 – Ökoloogia põhiteadmiste tunnid.

19-21.10 – Temaatiline mäng «Harry Potteri maagiline maailm»

21.10 – Esimeste klasside pidu

21.10 Ökoloogia põhiteadmiste tunnid.

18.10 – 20.10 – Euroopa Koodinädal

10. klass

5-7. klassid

1. klass

9. klass

10 – 11. klassid

18-22

21.10 Viktoriin «Kas sa tead Suurbritanniat

22.10 Rahvusvaheline Maapäev

5-6. klassid

8. klassid

24-28

24-25.10 – Tunnetuslik koolivaheaeg „Õppida on huvitav”

1 - 4. klassid

 

november 2016 

Nädal

Üritus

Osalejad

31-04

31.10 – Hallowen. Etendus

31.10 – Hallowen.  «Naljakas kõrvits» konkurss

31.10 – kultuuri- ja haridus programm «Rahvakultuuri hoidjad» Vene Kultuuri Keskusest

03.11 – Projekt „Klassika noortele” III. osa

11. klass

1-12. klassid

1-12. klassid

9. klass  

07-11

09.11 – Mardipäev

10.11 – «Oma mäng» - gümnasistide võistlused, mis on pühendatud Teaduspäevale

11.11 – Projekt «Tutvume eesti autorite loominguga»

1-4С. klassid

10-12. klassid

3. klassid

14-18

 

 

21-25

21.11 – Maailma tubakavaba päev. (Näitused, esitlused)

24.11 – Kadripäev

24.11 – Kodanikupäev

25.11 – Koolijuubel - 35

4 - 12. klassid

1-4.C klassid 

9-12. klassid

1-12. klassid 

 

detsember 2016

 

Nädal

Üritus

Osalejad

28-02

28.11 – Rahvaste palli kooli võistlused

28.11 – Viskepalli kooli

01.12 –- – Projekt „Klassika noortele” IV. osa

1-2.12 – «AIDS ennetusvastane kampaania»

4-6. klassid

6-7. klassid

9. klass 

8-12. klassid

05-09

05.12 – Rebaste ristimine

09.12 – Vilistlaste ja endiste töötajatega kohtumisõhtu

10-12. klassid

12-16

12-16 –  Päkapikkade tunnid(eesti keeles tundides)

14-16 – Viktoriin « Veekogu Taimed ja loomad »

1-12. klassid 

1-3. klassid

19-23

19-20-21.12 – Jõuluüritused

19-22.12 – Jõulutunnid

19-23.12 – Plakativõistlus Plakativõistlus «Jõulu kombed».

1-12. klassid

5-6С. klassid

3-12. klassid