õpetaja

õppeaine

ruum

päev

tund

Brõzgalova M.

Vene keel

403

Esmaspäev

7.

Poljantseva M.

Vene keel

401

Teisipäev

8.

Valla A.

Vene keel

207

Kolmapäev

6.-7. kokkuleppel

Кiseleva N.

Vene keel

404

Esmaspäev

8.

Golovko J.

Vene keel

209

Kolmapäev

7.

Müürsepp T.

Eesti keel

312

Neljapäev

8.

Меsilane V.

Eesti keel

310

Teisipäev

8.

Guštšina T.

Eesti keel

307

Esmaspäev

8.

Holtsman J.

Eesti keel

309

Kolmapäev

7.

Каrtsev R.

Eesti keel

314

Esmaspäev

Reede

7.

7.

Põllu V.

Eesti keel

313

Neljapäev

7.

Johanson E.

Eesti keel

209

Esmaspäev

7.

Roganova M.

Eesti keel

312

Kolmapäev

8.

Reitsnik K.

Eesti keel

205C

Neljapäev

6.

Paberit N.

Eesti keel

409

Teisipäev

5.

Valla T.

Inglise keel

413

Teisipäev

7.

Теr-Ovanesjan S.

Inglise keel

409

Reede

7.

Balobejeva J.

Inglise keel

õppetuba

Esmaspäev

5.

Коndakova M.

Inglise keel

414

Esmaspäev

7.

Lilleorg S.

Inglise keel

412

Kolmapäev

8.

Seleninova J.

Füüsika

206

Kolmapäev

7.

Chernyshovа А.

Saksa keel

212

Neljapäev

8.

Petnjunas  М.

Matemaatika

301

Teisipäev 

7.-8.

Vanjukovа Т.

Matemaatika

304

Teisipäev, Kolmapäev

     6.-7.      6.-7.

Grigorjeva V.

Matemaatika

303

Kolmapäev

6.- 8.

Barõšnikova I.

Inineseõpetus

117

Kokkuleppel

 

Rässа О.

Matemaatika

204

Teisipäev

8.

Fedotova L.

Arvutiõpetus

201

Teisipäev

7.-8.

Korotkova N.

Keemia

406

Teisipäev

8.

Коtik I.

Ajalugu

209

Kolmapäev

7.- 8.

Кinževskaja L.

Bioloogia

109

Teisipäev

7.- 8.

Nekljudova D.

Geograafia

410

Kolmapäev

7.- 8.

Savina I.

Ajalugu

407

Kolmapäev 

 8.

Rõžikova O.

Käsitöö

111

Esmaspäev-Reede

Vahetunnid

Paal A.

Muusika

207

Esmaspäev

7.

Кеkkonen E.

Kunst

306

Kolmapäev

 8.

Skuridina T.

Muusika

Muus. 2

Kolmapäev, Neljäpäev

       6.         8.

Latt J.

Muusika

403

Neljapäev

6.,8.

Oršanskaja N.

Inglise keel

Ingl.0

Kolmapäev Reede

       1.          7. 

Vidinjova J.

Geograafia, eesti keel

203

Esmaspäev, Neljapäev

7. 

Tamme J.

Ajalugu

206

Kokkuleppel

 

Antonov J.

Tehnoloogia

õpetus

Tehn.

Kolmapäev

8.

Šatškova T.

Loodusõpetus

115

Neljapäev

7.

Pantšenko N.

Inglise keel

106

Kolmapäev

6.

Ibrus Ü.

Eesti keel

210

Teisipäev

6.

Tint A.

Muusika

Muus.1

Teisipäev, Neljapäev

7.

Pavli A.

Eesti keel

207B

Kolmapäev

7.45

Ajukai R.

Matemaatika

õppetuba

Kokkuleppel