Raamatukogu juhataja: Jelena Gladkaja  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raamatukogu avatud esmaspäevast reedeni 8.30-15.00. Laupäeval ja pühapäeval suletud.

Raamatukogu asub esimesel korrusel kab.107.

Kooliraamatukogu kasutamiseeskiri:

·         Kooliraamatukogu võivad kasutada  ja raamatukogu lugejateks olla kõik Lasnamäe Vene  Gümnaasiumi õpilased, õpetajad ja muu personal.

·         Kooliraamatukogu laenutab lugejatele raamatuid ja muid infokandjaid nii  kohalkasutamiseks kui ka koju.

·         Kooliraamatukogu kasutamine on  tasuta.

·         Lugejaks registreeritakse klassi nimekirja alusel.

·         Iga üksiku lugeja jaoks antakse koju lugemiseks korraga neli raamatut (köidet).

·         Raamatud antakse välja kaheks nädalaks.

·         Raamatukogu laenutab raamatute ainueksemplare, erilise väärtusega raamatuid, värskemaid ajakirjanumbreid jm. kasutamiseks ainult raamatukogus.

·         Lugeja peab raamatuid ja muid infokandjaid hoolikalt hoidma.

·         Tagastamata või rikutud raamatud  ja muud infokandjad tuleb lugejal asendada teise raamatuga, mille raamatukoguhoidja on sisult ja  hinnalt samaväärseks tunnistanud.