Lasnamäe Vene Gümnaasium

General information
Transportation

Aвтобусы:13,49,53,56,67,68 остановка: Laagna
Автобусы:19,44,51,65 остановка: Loitsu

Contact

Filter

All Management Teachers Library Professionals Tugispetsialistid

Job position
 
Management (7)

Andrei Kante

direktori kohusetäitja
+372 6327779
direktor@lasgy.tln.edu.ee


Julia Golovko

History
+372 6327066
julia.golovko@laveg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev: 14.00 - 15.00 (kokkuleppel)

Viktoria Mesilane

gümnaasiumi astme õppealajuhataja kt ja keelekümblusklasside koordinaator
viktoria.mesilane@laveg.edu.ee


Maja Kostjukevitš

Development manager
+372 6321579
maja.kostjukevits@laveg.edu.ee


Jelena Põld

sekretär
+372 6327858
jelena.pold@laveg.edu.ee


Irina Vzvartseva

huvijuht
irina.vzvartseva@laveg.edu.ee


Irina Murnik

huvijuht
irina.murnik@laveg.edu.ee

Teachers (78)

Valentina Grigorjeva

matemaatika õpetaja
valentina.grigorjeva@laveg.edu.ee


Maria Petnjunas

matemaatika õpetaja
maria.petnjunas@laveg.edu.ee


Oksana Rässa

matemaatika õpetaja
oksana.raessa@laveg.edu.ee


Tatjana Vanjukova

matemaatika õpetaja
tatjana.vanjukova@laveg.edu.ee


Ljubov Fedotova

infotehnoloogia õpetaja
ljubov.fedotova@laveg.edu.ee


Antonina Valla

vene keele õpetaja
antonina.valla@laveg.edu.ee


Nina Kiseleva

vene keele õpetaja
nina.kiseleva@laveg.edu.ee


Marina Poljantseva

vene keele õpetaja
marina.poljantseva@laveg.edu.ee


Marina Brõzgalova

vene keele õpetaja
marina.brozgalova@laveg.edu.ee


Jelena Latt

vene keele õpetaja
jelena.latt@laveg.edu.ee


Viktoria Mesilane

eesti keele õpetaja
viktoria.mesilane@laveg.edu.ee


Jelena Holtsman

eesti keele õpetaja
jelena.holtsman@laveg.edu.ee


Maria Roganova

eesti keele õpetaja
maria.roganova@laveg.edu.ee


Kyllike Reitsnik

eesti keele õpetaja
kyllike.reitsnik@laveg.edu.ee


Tatjana Guštšina

eesti keele õpetaja
tatjana.gustsina@laveg.edu.ee


Ruslana Smirnova

eesti keele õpetaja
ruslana.smirnova@laveg.edu.ee


Veronika Pirk

eesti keele õpetaja
veronika.pirk@laveg.edu.ee


Ülle Ibrus

eesti keele õpetaja
ulle.ibrus@laveg.edu.ee


Julia Golovko

vene keele õpetaja
julia.golovko@laveg.edu.ee


Tiina Müürsepp

eesti keele õpetaja
tiina.muursepp@laveg.edu.ee


Olga Koch

keelekümblusõpetaja
olga.koch@laveg.edu.ee


Anna Avent

keelekümblusõpetaja
anna.avent@laveg.edu.ee


Kris Kiipus

keelekümblusõpetaja
kris.kiipus@laveg.edu.ee


Edith Johansson

keelekümblusõpetaja
edith.johansson@laveg.edu.ee


Svetlana Grigorjeva

keelekümblusõpetaja
Svetlana.Grigorjeva@laveg.edu.ee


Riina Korolkova

keelekümblusõpetaja
riina.korolkova@laveg.edu.ee


Leino Lepp

eesti keele õpetaja
leino.lepp@laveg.edu.ee


Julia Yatsenko

keelekümblusõpetaja
julia.yatsenko@laveg.edu.ee


Alexandra Chernyshova

saksa keele õpetaja
Alexandra.Chernyshova@laveg.edu.ee


Svetlana Lilleorg

inglise keele õpetaja
Svetlana.Lilleorg@laveg.edu.ee


Natalja Šalašinskaja

inglise keele õpetaja
Natalja.Pantsenko@laveg.edu.ee


Margarita Kondakova

inglise keele õpetaja
margarita.kondakova@laveg.edu.ee


Sergo Johanson

inglise keele õpetaja
Sergo.Johanson@laveg.edu.ee


Sofia Ter-Ovanesjan

inglise keele õpetaja
Sofja.Ter-Ovanesjan@laveg.edu.ee


Jelena Balobejeva

inglise keele õpetaja
Jelena.Balobejeva@laveg.edu.ee


Inessa Savina

ajalooõpetaja
Innessa.Savina@laveg.edu.ee


Alla Tint

muusikaõpetaja
Alla.Tint@laveg.edu.ee


Anastasia Paal

muusikaõpetaja
Anastasia.Paal@laveg.edu.ee


Tatjana Skuridina

muusikaõpetaja
tatjana.skuridina@laveg.edu.ee


Diana Nekljudova

geograafia õpetaja
Diana.Nekljudova@laveg.edu.ee


Jelena Seleninova

füüsikaõpetaja
Jelena.Seleninova@laveg.edu.ee


Natalja Korotkova

keemiaõpetaja
Natalia.Korotkova@laveg.edu.ee


Tatiana Dudorina

geograafia õpetaja
tatiana.dudorina@laveg.edu.ee


Ljudmilla Kinževskaja

bioloogia õpetaja
Ljudmila.Kinzhevskaja@laveg.edu.ee


Eva Gerhard

inglise keele õpetaja
eva.gerhard@laveg.edu.ee


Julia Mägi

inglise keele õpetaja
julia.magi@laveg.edu.ee


Ljudmilla Oskina

inglise keele õpetaja
ljudmila.oskina@laveg.edu.ee


Irina Kotik

ajalooõpetaja
irina.kotik@laveg.edu.ee


Elina Kekkonen

kunstiõpetaja
elina.kekkonen@laveg.edu.ee


Jevgeni Antonov

tehnoloogiaõpetaja
jevgeni.antonov@laveg.edu.ee


Vladislav Pakhomenkov

kehalise kasvatuse õpetaja
vladislav.pakhomenkov@laveg.edu.ee


Andres Jaakman

kehalise kasvatuse õpetaja
Andres.Jaakmann@laveg.edu.ee


Epp Lorents

kehalise kasvatuse õpetaja
epp.lorents@laveg.edu.ee


Jelena Aknevskaja

kehalise kasvatuse õpetaja
jelena.aknevskaja@laveg.edu.ee


Olga Rõžikova

tehnoloogiaõpetaja
olga.ryzikova@laveg.edu.ee


Kirill Safronov

tehnoloogiaõpetaja
kirill.safronov@laveg.edu.ee


Aleksandra Pavli

eesti keele õpetaja
aleksandra.pavli@laveg.edu.ee


Anastassia Trohleva

kehalise kasvatuse õpetaja
anastassia.trohleva@laveg.edu.ee


Toomas Valla

inglise keele õpetaja
toomas.valla@laveg.edu.ee


Jelena Verhogljad

algklassiõpetaja
jelena.verhogljad@laveg.edu.ee


Natalja Kovalkova

algklassiõpetaja
natalja.kovalkova@laveg.edu.ee


Irina Murnik

algklassiõpetaja
irina.murnik@laveg.edu.ee


Jelena Rogovitskaja

algklassiõpetaja
jelena.rogovitskaja@laveg.edu.ee


Jelena Kapp

algklassiõpetaja
jelena.kapp@laveg.edu.ee


Ilona Vunš

algklassiõpetaja
ilona.vuns@laveg.edu.ee


Natalja Poltoratskaya

algklassiõpetaja
natalja.poltoratskaya@laveg.edu.ee


Svetlana Kudrjavtseva

algklassiõpetaja
svetlana.kudrjavtseva@laveg.edu.ee


Natalja Kirsanova

algklassiõpetaja
natalja.kirsanova@laveg.edu.ee


Jelena Zatsinajeva

algklassiõpetaja
jelena.zatsinjaeva@laveg.edu.ee


Anna Kapustinskaite

algklassiõpetaja
anna.kapustinskaite@laveg.edu.ee


Jelena Jegorova

algklassiõpetaja
jelena.jegorova@laveg.edu.ee


Sergei Rjabõškin

kehalise kasvatuse õpetaja
sergeirjaboskin@laveg.edu.ee


Juhan Tamme

ajalooõpetaja
juhan.tamme@laveg.edu.ee


Anna Steinberg

eesti keele õpetaja
anna.steinberg@laveg.edu.ee


Jelena Rogovitskaja

algklassiõpetaja
jelena.rogovitskaja@laveg.edu.ee


Genri Tron

muusikaõpetaja
genri.tron@laveg.edu.ee


Irina Krusell

eesti keele õpetaja
irina.krusell@laveg.edu.ee


Olga Rõžikova

tehnoloogiaõpetaja
olga.ryzikova@laveg.edu.ee

Library (1)

Oksana Semjonova

raamatukoguhoidja
oksana.semjonova@laveg.edu.ee

Professionals (3)

Oksana Rässa

ekooli administraator
oksana.rassa@laveg.edu.ee


Vladimir Volotšajev

IT spetsialist
vladimir.volotsajev@laveg.edu.ee

Tugispetsialistid (6)

Tatjana Šatškova

HEV koordinator
tatjana.satskova@laveg.edu.ee


Irina Barõšnikova

psühholoog
irina.baryshnikova@laveg.edu.ee

Reception time:

Понедельник: 15.00 - 15.45

Tatjana Milovanova

logopeed
tatjana.milovanova@laveg.edu.ee


Tatjana Šatškova

sotsiaalpedagoog
tatjana.satskova@laveg.edu.ee


Anna Avent

eripedagoog
anna.avent@laveg.edu.ee


Elmira Askerova

psühholoog
elmira.askerova@laveg.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Lasnamäe Vene Gümnaasium

General information
Transportation

Aвтобусы:13,49,53,56,67,68 остановка: Laagna
Автобусы:19,44,51,65 остановка: Loitsu

Contact us

 
1 Start 2 Complete
First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.