Tasuta ringid 2020/2021.a.


Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Räägime
eesti keeles

Maruhh J.         1А/1
Grigorjeva S.    1А/2

Kolmapäev
Kolmapäev

13.25 - 14.20
13.25 - 14.20

202 B
204 B

Reitsnik К.       1B/1
Grigorjeva S.   1B/2

Esmaspäev  
Neljapäev 

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

314 A
204 B

Reitsnik К.       1D/1
Grigorjeva S.   1D/2

Reede
Reede  

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

314 A
204 B

Grigorjeva S.  1Е/1
Kiipus K.         1Е/2

Kolmapäev 
Kolmapäev 

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

204 B
207 B

Ibrus Ü.           2А/1
Vedeškin M.    2А/2

Neljapäev
Neljapäev

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

203 B
301 B

Yatsenko J.     2B/1
Pavli A.           2B/2    

Esmaspäev  
Esmaspäev

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

203 B
205 C

Vedeškin M.    2D/1
Pavli А.           2D/2

Teisipäev
Neljapäev

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

204 B
205 C

Reitsnik K.       3А/1
Holtsman J.     3А/2

Teisipäev   
Teisipäev     

13.25 - 14.10
13.25 - 14.10

314 A
309 A

Johanson Е.    3B/1
Ibrus Ü.           3B/1

Neljapäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

209 А
205 С

Kiipus K.          3D/1
Pavli A.            3D/2

Esmaspäev
Neljapäev   

12.20 - 13.05
8.15 - 9.00

207 B
205 С

Kiipus K.          3E/1
Pavli A.            3E/2

Esmaspäev      
Kolmapäev

13.25 - 14.10
13.25 - 14.10

207 A
205 С

Tütarlaste koor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina T.

Esmaspäev    
Kolmapäev     
Kolmapäev 
Neljapäev  

  8.15- 9.00
13.15 - 14.00
14.10 - 14.55
  8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
1. muusika kab.

Poistekoor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina Т.

Esmaspäev 
Teisipäev 
Teisipäev
Neljapäev      

  8.15 – 9.00
13.15 - 14.00
14.00 - 14.45
 8.15 - 9.00

Aula
1. muusika
1. muusika
Aula

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Räägime
eesti keeles

Maruhh J.         1А/1
Grigorjeva S.    1А/2

Kolmapäev
Kolmapäev

13.25 - 14.20
13.25 - 14.20

202 B
204 B

Reitsnik К.       1B/1
Grigorjeva S.   1B/2

Esmaspäev  
Neljapäev 

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

314 A
204 B

Reitsnik К.       1D/1
Grigorjeva S.   1D/2

Reede
Reede  

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

314 A
204 B

Grigorjeva S.  1Е/1
Kiipus K.         1Е/2

Kolmapäev 
Kolmapäev 

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

204 B
207 B

Ibrus Ü.           2А/1
Vedeškin M.    2А/2

Neljapäev
Neljapäev

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

203 B
301 B

Yatsenko J.     2B/1
Pavli A.           2B/2    

Esmaspäev  
Esmaspäev

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

203 B
205 C

Vedeškin M.    2D/1
Pavli А.           2D/2

Teisipäev
Neljapäev

12.20 - 13.05
12.20 - 13.05

204 B
205 C

Reitsnik K.       3А/1
Holtsman J.     3А/2

Teisipäev   
Teisipäev     

13.25 - 14.10
13.25 - 14.10

314 A
309 A

Johanson Е.    3B/1
Ibrus Ü.           3B/1

Neljapäev
Neljapäev

12.15 - 13.00
12.15 - 13.00

209 А
205 С

Kiipus K.          3D/1
Pavli A.            3D/2

Esmaspäev
Neljapäev   

12.20 - 13.05
8.15 - 9.00

207 B
205 С

Kiipus K.          3E/1
Pavli A.            3E/2

Esmaspäev      
Kolmapäev

13.25 - 14.10
13.25 - 14.10

207 A
205 С

Tütarlaste koor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina T.

Esmaspäev    
Kolmapäev     
Kolmapäev 
Neljapäev  

  8.15- 9.00
13.15 - 14.00
14.10 - 14.55
  8.15 - 9.00

Aula
1. muusika kab.
1. muusika kab.
1. muusika kab.

Poistekoor
(3. – 6. klassid)

Tint А.
Skuridina Т.

Esmaspäev 
Teisipäev 
Teisipäev
Neljapäev      

  8.15 – 9.00
13.15 - 14.00
14.00 - 14.45
 8.15 - 9.00

Aula
1. muusika
1. muusika
Aula