Huviringid 2019.-2020. õa. (alates 1. oktoobrist)  


Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 2. klassid)

Kovalkova N. 

Esmaspäev

12.15 - 13.00

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Matemaatika 2. klassid)

Kovalkova N.

Neljapäev   

13.15 - 14.00

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 3. klassid)

Poltoratskaja J.

Reede

13.15 - 14.00

305 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 3. klassid)

Kapp J.

Reede     

12.15 - 13.00

201 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 1. klassid)

Murnik I.

Neljapäev      

 12.15 - 13.00

304 B

Inglise keel
(6. klassid)

Kondakova M.

Neljapäev

14.10 – 15.45

409 А

"Minu linn"
(3.А klass)

Vunš I.

Teisipäev

14.10 – 14.55

301 B

 

Arvutiring
(8. klassid)

Jegorova J.

Esmaspäev
Esmaspäev
Esmaspäev
Teisipäev
Teisipäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Neljapäev
Neljapäev
Neljapäev
Reede
Reede

8.15 14.10/8V1
15.05/8СD
13.15/8B2
14.10/8СМ
14.10 – 14.55/8V2
14.10 – 15.00/8B1
14.10 – 14.55/8А1
14.10 – 14.55/8А2

 203 B

Ettevalmistuskoor

Skuridina T.

reede

12.15 – 15.00

2. muusika kab.

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 2. klassid)

Kovalkova N. 

Esmaspäev

12.15 - 13.00

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Matemaatika 2. klassid)

Kovalkova N.

Neljapäev   

13.15 - 14.00

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 3. klassid)

Poltoratskaja J.

Reede

13.15 - 14.00

305 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 3. klassid)

Kapp J.

Reede     

12.15 - 13.00

201 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 1. klassid)

Murnik I.

Neljapäev      

 12.15 - 13.00

304 B

Inglise keel
(6. klassid)

Kondakova M.

Neljapäev

14.10 – 15.45

409 А

"Minu linn"
(3.А klass)

Vunš I.

Teisipäev

14.10 – 14.55

301 B

 

Arvutiring
(8. klassid)

Jegorova J.

Esmaspäev
Esmaspäev
Esmaspäev
Teisipäev
Teisipäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Neljapäev
Neljapäev
Neljapäev
Reede
Reede

8.15 14.10/8V1
15.05/8СD
13.15/8B2
14.10/8СМ
14.10 – 14.55/8V2
14.10 – 15.00/8B1
14.10 – 14.55/8А1
14.10 – 14.55/8А2

 203 B

Ettevalmistuskoor

Skuridina T.

reede

12.15 – 15.00

2. muusika kab.