Huviringid 2019.-2020. õa. (alates 1. oktoobrist)  


Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 2. klassid)

Kovalkova N. 

Kolmapäev

13.25

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Matemaatika 2. klassid)

Kovalkova N.

Neljapäev   

13.25

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 3. klassid)

Poltoratskaja J.

Reede

13.25

305 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 3. klassid)

Kapp J.

Reede     

13.25

201 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 1. klassid)

Murnik I.

Neljapäev      

 12.20

304 B

"Minu linn"
(3.А klass)

Vunš I.

Teisipäev

13.25

301 B

Arvutiring
(8. klassid)

Jegorova J.

Esmaspäev
Esmaspäev
Teisipäev
Teisipäev
Teisipäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Neljapäev
Neljapäev
Reede
Reede

13.25 /3.A
14.20 /7.D,7.B
8.15 /3B,3D
13.25 /2.D,3.E,D
14.20 /7.A,C
8.15 /8.C
12.20 /2.A
14.20 /8.A/t
15.10 /8.B/t
8.15 /8А/p
14.20 /8.C/p
8.15 /2.B
14.20 /8.B/p

 210A

Ettevalmistuskoor

Tint A.
Skuridina T.

Kolmapäev
Neljapäev

15.10
15.10

2. muusika kab.

Teatriring
(2. klass)

Kovalkova N.

Esmaspäev

11.15

302 B

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 2. klassid)

Kovalkova N. 

Kolmapäev

13.25

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Matemaatika 2. klassid)

Kovalkova N.

Neljapäev   

13.25

302 B

Intellektuaalne töökoda
(Vene keel 3. klassid)

Poltoratskaja J.

Reede

13.25

305 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 3. klassid)

Kapp J.

Reede     

13.25

201 B

Intellektuaalne töökoda
(matemaatika 1. klassid)

Murnik I.

Neljapäev      

 12.20

304 B

"Minu linn"
(3.А klass)

Vunš I.

Teisipäev

13.25

301 B

Arvutiring
(8. klassid)

Jegorova J.

Esmaspäev
Esmaspäev
Teisipäev
Teisipäev
Teisipäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Kolmapäev
Neljapäev
Neljapäev
Reede
Reede

13.25 /3.A
14.20 /7.D,7.B
8.15 /3B,3D
13.25 /2.D,3.E,D
14.20 /7.A,C
8.15 /8.C
12.20 /2.A
14.20 /8.A/t
15.10 /8.B/t
8.15 /8А/p
14.20 /8.C/p
8.15 /2.B
14.20 /8.B/p

 210A

Ettevalmistuskoor

Tint A.
Skuridina T.

Kolmapäev
Neljapäev

15.10
15.10

2. muusika kab.

Teatriring
(2. klass)

Kovalkova N.

Esmaspäev

11.15

302 B