Huviringid 2020.-2021. õa. (alates 1. oktoobrist)  


Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Legokonstrueerimine
(1. – 2. klassid)

Fedotova L.

Esmaspäev

13.35 - 14.20

A201

Robootika
(3. – 6. klassid)

Fedotova L.
Volotsajev V.

Esmaspäev

14.35 - 15.45

A201

Programmeerimine
(3. – 6. klassid)

Fedotova L.
Volotsajev V.

Teisipäev 

14.35 - 15.20

A201

Elektroonika ja programmeerimine
(4. – 7. klassid)

Fedotova L.
Volotsajev V.

Kolmapäev

14.35 - 15.20

A201

Huvitav Teadus
(3. – 6. klassid)

MTÜ XTeadus
info@xteadus.ee

Kolmapäev 
I grupp 
II grupp


13.45
14.35

A101

Lõbus programmeerimine
(3. – 6. klassid)

MTÜ XTeadus
info@xteadus.ee

Kolmapäev
I grupp
II grupp


13.45
14.35

A101

Mudilaskoor
(MUK)

Tint A.
Skuridina T.

Esmaspäev 

8.15 - 9.00

Aula

Poistekoor
(POK)

Tint A.
Skuridina T.

Teisipäev

8.15 - 9.00

Aula

Flööt

Skuridina T.

Esmaspäev 
Reede

13.35 - 14.20
13.35 - 14.20

muusika 2

Instrumentaal
ansambel(8.kl)

Tint A.
Skuridina T.

Neljapäev 

15.25 - 16.10

muusika 1

POK+ MUK

Tint A.

Esmaspäev 
Teisipäev
Nelapäev

14.35 - 15.10
14.35 - 15.10
14.35 - 15.10

Aula

Instrumentaal
ansambel(2.kl)

Tint A.

Teisipäev 
Kolmapäev

13.35 - 14.10
13.35 - 14.10

muusika 1

Flööt

Latt J.

Esmaspäev

13.35 - 14.20

muusika 2

informaatika

Jegorova J.

Teisipäev;
8V (II)
8C (I)
Kolmapäev
8C (II)
Neljapäev
8B (I)
8V (I)
8B (II)
Reede
8A (I)
8A (II)


9.15 - 10.00
14.35 - 15.20

9.15 - 10.00

9.15 - 10.00
14.35 - 15.20
15.25 - 16.10

8.15 ;- 9.00
9.15 - 10.00

A210

Draamastuudio
"OBRAZ"

Valla A.

Reede

8.15 - 9.00

A207

Saksa keel

Chernyshova A.

Teisipäev
Reede

14.35 - 15.20
13.35 - 14.20

A212

Huviringi nimetus

Ringijuht

Tööaeg

Ruum

Legokonstrueerimine
(1. – 2. klassid)

Fedotova L.

Esmaspäev

13.35 - 14.20

A201

Robootika
(3. – 6. klassid)

Fedotova L.
Volotsajev V.

Esmaspäev

14.35 - 15.45

A201

Programmeerimine
(3. – 6. klassid)

Fedotova L.
Volotsajev V.

Teisipäev 

14.35 - 15.20

A201

Elektroonika ja programmeerimine
(4. – 7. klassid)

Fedotova L.
Volotsajev V.

Kolmapäev

14.35 - 15.20

A201

Huvitav Teadus
(3. – 6. klassid)

MTÜ XTeadus
info@xteadus.ee

Kolmapäev 
I grupp 
II grupp


13.45
14.35

A101

Lõbus programmeerimine
(3. – 6. klassid)

MTÜ XTeadus
info@xteadus.ee

Kolmapäev
I grupp
II grupp


13.45
14.35

A101

Mudilaskoor
(MUK)

Tint A.
Skuridina T.

Esmaspäev 

8.15 - 9.00

Aula

Poistekoor
(POK)

Tint A.
Skuridina T.

Teisipäev

8.15 - 9.00

Aula

Flööt

Skuridina T.

Esmaspäev 
Reede

13.35 - 14.20
13.35 - 14.20

muusika 2

Instrumentaal
ansambel(8.kl)

Tint A.
Skuridina T.

Neljapäev 

15.25 - 16.10

muusika 1

POK+ MUK

Tint A.

Esmaspäev 
Teisipäev
Nelapäev

14.35 - 15.10
14.35 - 15.10
14.35 - 15.10

Aula

Instrumentaal
ansambel(2.kl)

Tint A.

Teisipäev 
Kolmapäev

13.35 - 14.10
13.35 - 14.10

muusika 1

Flööt

Latt J.

Esmaspäev

13.35 - 14.20

muusika 2

informaatika

Jegorova J.

Teisipäev;
8V (II)
8C (I)
Kolmapäev
8C (II)
Neljapäev
8B (I)
8V (I)
8B (II)
Reede
8A (I)
8A (II)


9.15 - 10.00
14.35 - 15.20

9.15 - 10.00

9.15 - 10.00
14.35 - 15.20
15.25 - 16.10

8.15 ;- 9.00
9.15 - 10.00

A210

Draamastuudio
"OBRAZ"

Valla A.

Reede

8.15 - 9.00

A207

Saksa keel

Chernyshova A.

Teisipäev
Reede

14.35 - 15.20
13.35 - 14.20

A212