Lasnamäe Vene Gümnaasium

Üldinfo
Transport

Aвтобусы:13,49,53,56,67,68 остановка: Laagna
Автобусы:19,44,51,65 остановка: Loitsu

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Raamatukogu Spetsialistid Tugispetsialistid Ringi juhendajad

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Andrei Kante

direktori kohusetäitja
+372 6332388
direktor@lasgy.tln.edu.ee


Julia Golovko

põhikooli õppealajuhataja
+372 6327066
julia.golovko@laveg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev: 14.00 - 15.00 (kokkuleppel)

Viktoria Mesilane

gümnaasiumi astme õppealajuhataja kt ja keelekümblusklasside koordinaator
viktoria.mesilane@laveg.edu.ee


Maija Kostjukevitš

majandusjuhataja
+372 6321579
maija.kostjukevits@laveg.edu.ee


Jelena Põld

sekretär
+372 6327858
laveg@laveg.edu.ee


Irina Vzvartseva

huvijuht
irina.vzvartseva@laveg.edu.ee


Irina Murnik

algklassiõpetaja
huvijuht
irina.murnik@laveg.edu.ee


Ljudmilla Sedaja

laveg@laveg.edu.ee

Õpetajad (90)

Valentina Grigorjeva

matemaatika õpetaja
valentina.grigorjeva@laveg.edu.ee


Maria Petnjunas

matemaatika õpetaja
maria.petnjunas@laveg.edu.ee


Oksana Rässa

matemaatika õpetaja
oksana.rassa@laveg.edu.ee


Tatjana Vanjukova

matemaatika õpetaja
tatjana.vanjukova@laveg.edu.ee


Kris Kiipus

keelekümblusõpetaja
kris.kiipus@laveg.edu.ee


Natalja Kirsanova

algklassiõpetaja
natalja.kirsanova@laveg.edu.ee


Ljubov Fedotova

infotehnoloogia õpetaja
matemaatika õpetaja
ljubov.fedotova@laveg.edu.ee


Riina Korolkova

keelekümblusõpetaja
riina.korolkova@laveg.edu.ee


Svetlana Grigorjeva

algklassiõpetaja
keelekümblusõpetaja
svetlana.grigorjeva@laveg.edu.ee


Natalyaa Poltoratska

algklassiõpetaja
natalya.poltoratska@laveg.edu.ee


Jelena Rogovitskaja

algklassiõpetaja
jelena.rogovitskaja@laveg.edu.ee


Jelena Kapp

algklassiõpetaja
jelena.kapp@laveg.edu.ee


Ilona Vunš

algklassiõpetaja
ilona.vuns@laveg.edu.ee


Jelena Zatsinjajeva

algklassiõpetaja
jelena.zatsinjajeva@laveg.edu.ee


Tatjana Guštšina-Grigorovitš

eesti keele õpetaja
tatjana.gustsina@laveg.edu.ee


Marina Brõzgalova

vene keele ja kirjanduse õpetaja
marina.brozgalova@laveg.edu.ee


Ruslana Smirnova

eesti keele õpetaja
ruslana.smirnova@laveg.edu.ee


Natalja Kovalkova

algklassiõpetaja
natalja.kovalkova@laveg.edu.ee


Nina Kiseleva

vene keele ja kirjanduse õpetaja
nina.kiseleva@laveg.edu.ee


Jelena Latt

muusikaõpetaja
vene keele ja kirjanduse õpetaja
jelena.latt@laveg.edu.ee


Marina Poljantseva

vene keele ja kirjanduse õpetaja
marina.poljantseva@laveg.edu.ee


Antonina Valla

vene keele ja kirjanduse õpetaja
antonina.valla@laveg.edu.ee


Olga Koch

algklassiõpetaja
keelekümblusõpetaja
olga.koch@laveg.edu.ee


Julia Maruhh

algklassiõpetaja
julia.maruhh@laveg.edu.ee


Anna Avent

eesti keele õpetaja
eripedagoog
anna.avent@laveg.edu.ee


Jelena Holtsman

eesti keele õpetaja
jelena.holtsman@laveg.edu.ee


Ülle Ibrus

eesti keele õpetaja
ulle.ibrus@laveg.edu.ee


Edith Johansson

eesti keele õpetaja
edith.johanson@laveg.edu.ee


Viktoria Mesilane

eesti keele õpetaja
eesti kirjanduse õpetaja
viktoria.mesilane@laveg.edu.ee


Tiina Müürsepp

eesti keele õpetaja
tiina.muursepp@laveg.edu.ee


Alexandra Chernyshova

saksa keele õpetaja
vene keele ja kirjanduse õpetaja
Alexandra.Chernyshova@laveg.edu.ee


Maria Roganova

eesti keele õpetaja
maria.roganova@laveg.edu.ee


Svetlana Lilleorg

inglise keele õpetaja
Svetlana.Lilleorg@laveg.edu.ee


Margarita Kondakova

inglise keele õpetaja
margarita.kondakova@laveg.edu.ee


Natalja Šalašinskaja

inglise keele õpetaja
Natalja.Pantsenko@laveg.edu.ee


Sergo Johanson

inglise keele õpetaja
Sergo.Johanson@laveg.edu.ee


Sofja Ter-Ovanesjan

inglise keele õpetaja
Sofja.Ter-Ovanesjan@laveg.edu.ee


Innessa Savina

ajalooõpetaja
ühiskonnaõpetuse õpetaja
inessa.savina@laveg.edu.ee


Alla Tint

muusikaõpetaja
Alla.Tint@laveg.edu.ee


Anastassia Paal

muusikaõpetaja
Anastasia.Paal@laveg.edu.ee


Diana Nekljudova

geograafiaõpetaja
loodusõpetuse õpetaja
Diana.Nekljudova@laveg.edu.ee


Tatjana Skuridina

muusikaõpetaja
tatjana.skuridina@laveg.edu.ee


Jelena Seleninova

füüsikaõpetaja
Jelena.Seleninova@laveg.edu.ee


Natalja Korotkova

keemiaõpetaja
loodusõpetuse õpetaja
Natalja.Korotkova@laveg.edu.ee


Tatiana Dudorina

geograafiaõpetaja
tatiana.dudorina@laveg.edu.ee


Ljudmila Kinževskaja

bioloogia õpetaja
Ljudmila.Kinzevskaja@laveg.edu.ee


Eva Gerhard

inglise keele õpetaja
eva.gerhard@laveg.edu.ee


Julia Mägi

inglise keele õpetaja
julia.magi@laveg.edu.ee


Julia Yatsenko

eesti keele õpetaja
julia.yatsenko@laveg.edu.ee


Elina Kekkonen

kunstiõpetaja
elina.kekkonen@laveg.edu.ee


Jevgeni Antonov

tehnoloogiaõpetaja
jevgeni.antonov@laveg.edu.ee


Vladislav Pakhomenkov

kehalise kasvatuse õpetaja
vladislav.pakhomenkov@laveg.edu.ee


Andres Jaakman

kehalise kasvatuse õpetaja
Andres.Jaakman@laveg.edu.ee


Epp Lorents

kehalise kasvatuse õpetaja
epp.lorents@laveg.edu.ee


Jelena Aknevskaja

kehalise kasvatuse õpetaja
jelena.aknevskaja@laveg.edu.ee


Irina Kotik

ajalooõpetaja
irina.kotik@laveg.edu.ee


Anastassia Trohleva

kehalise kasvatuse õpetaja
anastassia.trohleva@laveg.edu.ee


Toomas Valla

inglise keele õpetaja
toomas.valla@laveg.edu.ee


Sergei Rjabõškin

kehalise kasvatuse õpetaja
sergei.rjaboskin@laveg.edu.ee


Anna Steinberg

eesti keele õpetaja
anna.steinberg@laveg.edu.ee


Olga Rõžikova

käsitöö ja kodunduse õpetaja
tehnoloogiaõpetaja
olga.rozikova@laveg.edu.ee


Anna Polištšuk

inglise keele õpetaja
anna.polistsuk@laveg.edu.ee


Maria Katšukas

inglise keele õpetaja
maria.katsukas@laveg.edu.ee


Jelena Jegorova

algklassiõpetaja
vene keele ja kirjanduse õpetaja
jelena.jegorova@laveg.edu.ee


Natalia Homenko

ajalooõpetaja
natalia.homenko@laveg.edu.ee


Anastasija Petrova

bioloogia õpetaja
anastasija.petrova@laveg.edu.ee


Anna Kapustinskaite

algklassiõpetaja
vene keele ja kirjanduse õpetaja
anna.kapustinskaite@laveg.edu.ee


Svetlana Kudrjavtseva

algklassiõpetaja
svetlana.kudrjavtseva@laveg.edu.ee


Jelena Verhogljad

algklassiõpetaja
vene keele õpetaja
jelena.verhogljad@laveg.edu.ee


Maria Vološin

eesti keele õpetaja
maria.volosin@laveg.edu.ee


Jelena Rožkova

eesti keele õpetaja


Julia Mumma

matemaatika õpetaja
julia.mumma@laveg.edu.ee


Daria Lebedeva

vene keele ja kirjanduse õpetaja
daria.lebedeva@laveg.edu.ee


Julija Morozova

algklassiõpetaja
julia.morozova@laveg.edu.ee


Darja Amelkina

eesti keele õpetaja
darja.amelkina@laveg.edu.ee


Jelena Filenko

eesti keele õpetaja
jelena.filenko@laveg.edu.ee


Anastasia Fisun

eesti keele õpetaja
anastasia.fisun@laveg.edu.ee


Kaisa Kallas

eesti keele õpetaja
kaisa.kallas@laveg.edu.ee


Seliin Marii Maranik

eesti keele õpetaja
seliin.maranik@laveg.edu.ee


Natalia Abrosimova

soome keele õpetaja
natalia.abrosimova@laveg.edu.ee


Naoya Tamura

jaapani keele õpetaja
naoya.tamura@laveg.edu.ee


Irina Barõšnikova

inimeseõpetuse õpetaja
psühholoog
irina.baryshnikova@laveg.edu.ee


Jelena Glazkova

keemiaõpetaja
jelena.glazkova@laveg.edu.ee


Henri-Karel Lillipuu

riigikaitse õpetaja
henry.lillipuu@laveg.edu.ee


Henri-Karel Lillipuu

riigikaitse õpetaja
henry.lillipuu@laveg.edu.ee


Lyudmila Yamurzina

ajalooõpetaja
ühiskonnaõpetuse õpetaja
lyudmila.yamurzina@laveg.edu.ee


Darja Andrejeva

kunstiõpetaja
darja.andrejeva@laveg.edu.ee


Valentina Kravtšuk

käsitöö ja kodunduse õpetaja
tööõpetuse õpetaja
valentina.kravtsuk@laveg.edu.ee


Dmitri Vavilov

tehnoloogiaõpetaja
dmitri.vavilov@laveg.edu.ee


Kyrylo Mamaiev

kehalise kasvatuse õpetaja
kyrylo.mamaiev@laveg.edu.ee

Raamatukogu (1)

Oksana Semjonova

raamatukoguhoidja
oksana.semjonova@laveg.edu.ee

Spetsialistid (3)

Ljubov Fedotova

infojuht
ljubov.fedotova@laveg.edu.ee


Vladimir Volotšajev

infojuht
Vladimir.Volotsajev@laveg.edu.ee


Olga Smõkova

haridustehnoloog
olga.smokova@laveg.edu.ee

Lasnamäe Vene Gümnaasium

Üldinfo
Transport

Aвтобусы:13,49,53,56,67,68 остановка: Laagna
Автобусы:19,44,51,65 остановка: Loitsu

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.