Учёба

Время консультаций


õpetaja

aine

koht

päev

tund

1. Brõzgalova M.

Vene keel

403A

Esmaspäev

7. tund

2. Poljantseva M.

Vene keel

401A

Teisipäev

8.tund

3. Valla A.

Vene keel

207A

Kokkuleppel

 

4. Кisseleva N.

Vene keel

404A

Kokkuleppel

7. tund

5. Krusell I.

Eesti keel

 

Kokkuleppel

(Reede)

7. tund

6. Müürsepp T.

Eesti keel

312A

Kokkuleppel

(Neljapäev, reede)

 

7. Меsilane V.

Eesti keel

310A

Kokkuleppel

 

8. V.Pirk

Eesti keel

307A

Teisipäev

Kolmapäev

8. tund

7. tund

9. E.Johanson

Eesti keel

209A

Esmaspäev-neljapäev

8. tund

10. Yatsenko J.

Eesti keel

203A

Neljapäev

7. tund

11. Holtsman J.

Eesti keel

309A

Teisipäev

7.tund

12. Smirnova R.

Eesti keel

314A

Esmaspäev

7. tund

13. M.Roganova

Eesti keel

312A

Kolmapäev

8. tund

14. K.Reitsnik

Eesti keel

204b

Esmaspäev

7. tund

15. Lepp L.

Eesti keel

313A

Kokkuleppel

(Esmapäev - reede)

 

16. J.Balobejeva

Inglise keel

309A

Reede

7. tund

17. Коndakova M.

Inglise keel

409A

Teisipäev

7.tund

18 Lilleorg S.

Inglise keel

412A

Neljapäev

8.tund

19. Chernyshovа А.

Saksa keel

212A

Teisipäev

8.tund

20. Теr-Ovanesjan S.

Inglise keel

414A

Reede

8.tund

21. T.Valla

Inglise keel

413A

Kokkuleppel

 

22. Oskina L.

Inglise keel

00l

Kolmapäev

7.tund

23. Seleninova J.

Füüsika

206A

Reede

7.tund

24. Grigorjeva V.

Matemaatika

303A

Esmaspäev

Kolmapäev

Neljapäev

8. tund

7.,8.tund

1. tund

25. Rässа О.

Matemaatika

204A

Teisipäev

Reede

7.30

7.,8. tund

26. Vanjukovа Т.

Matemaatika

304A

Reede

8. tund

27. Petnjunas М.

Matemaatika

301A

Kokkuleppel

 

28. Fedotova L.

IT

201A

Esmaspäev

8.,9. tund

29. T.Dudorina

Geograafia

203A

Kokkuleppel

 

30. Korotkova N.

Keemia

406A

Teisipäev

7.,8. tund

31. Кinževskaja L.

Bioloogia

109A

TEsmaspäev

8. tund

32. Nekljudova D.

Geograafia

410A

Teisipäev

8. tund

33. Barõšnikova I.

Inimeseõpetus

117

Kokkuleppel

 

34. Коtik I.

Ajalugu

403A

Neljapäev

7. tund

35. Savina I.

Ajalugu

404A

Kolmapäev

7. tund

36. Tamme J.

Ajalugu

 

Kokkuleppel

 

37. Кеkkonen E.

Kunst

306A

Reede

7. tund

38. Skuridina T.

Muusika

Muusika 2

Esmaspäev

7. tund

39. Tron G.

Muusika

207A

Kokkuleppel

 

40. Latt J.

Muusika/vene keel

407A

Esmaspäev

Kokkuleppel

7.tund

41. Rõžikova O.

Kasitöö

111A

Kokkuleppel

 

42. J.Antonov

Tehnoloogoaõpetus

Tehn.

Kokkuleppel

 

43. Jegorova J.

Matemaatika

210A

Reede

6. tund

44. Mägi J.

Inglise keel

 

Reede

Kokkuleppel

6. tund

45.Ibrus Ü.

Eesti keel

205C

Esmaspäev

7. tund

46.A.Tint

Muusika

muusika

Esmaspäev

7. tund

47.A.Pavli

Eesti keel

207b

Reede

6. tund

48.Kapustinskaite A.

Matemaatika

308b

Teisipäev

Kokkuleppel

7. tund

49.Gerhard E.

Inglise keel

106b

Teisipäev

Kokkuleppel

7. tund

õpetaja

aine

koht

päev

tund

1. Brõzgalova M.

Vene keel

403A

Esmaspäev

7. tund

2. Poljantseva M.

Vene keel

401A

Teisipäev

8.tund

3. Valla A.

Vene keel

207A

Kokkuleppel

 

4. Кisseleva N.

Vene keel

404A

Kokkuleppel

7. tund

5. Krusell I.

Eesti keel

 

Kokkuleppel

(Reede)

7. tund

6. Müürsepp T.

Eesti keel

312A

Kokkuleppel

(Neljapäev, reede)

 

7. Меsilane V.

Eesti keel

310A

Kokkuleppel

 

8. V.Pirk

Eesti keel

307A

Teisipäev

Kolmapäev

8. tund

7. tund

9. E.Johanson

Eesti keel

209A

Esmaspäev-neljapäev

8. tund

10. Yatsenko J.

Eesti keel

203A

Neljapäev

7. tund

11. Holtsman J.

Eesti keel

309A

Teisipäev

7.tund

12. Smirnova R.

Eesti keel

314A

Esmaspäev

7. tund

13. M.Roganova

Eesti keel

312A

Kolmapäev

8. tund

14. K.Reitsnik

Eesti keel

204b

Esmaspäev

7. tund

15. Lepp L.

Eesti keel

313A

Kokkuleppel

(Esmapäev - reede)

 

16. J.Balobejeva

Inglise keel

309A

Reede

7. tund

17. Коndakova M.

Inglise keel

409A

Teisipäev

7.tund

18 Lilleorg S.

Inglise keel

412A

Neljapäev

8.tund

19. Chernyshovа А.

Saksa keel

212A

Teisipäev

8.tund

20. Теr-Ovanesjan S.

Inglise keel

414A

Reede

8.tund

21. T.Valla

Inglise keel

413A

Kokkuleppel

 

22. Oskina L.

Inglise keel

00l

Kolmapäev

7.tund

23. Seleninova J.

Füüsika

206A

Reede

7.tund

24. Grigorjeva V.

Matemaatika

303A

Esmaspäev

Kolmapäev

Neljapäev

8. tund

7.,8.tund

1. tund

25. Rässа О.

Matemaatika

204A

Teisipäev

Reede

7.30

7.,8. tund

26. Vanjukovа Т.

Matemaatika

304A

Reede

8. tund

27. Petnjunas М.

Matemaatika

301A

Kokkuleppel

 

28. Fedotova L.

IT

201A

Esmaspäev

8.,9. tund

29. T.Dudorina

Geograafia

203A

Kokkuleppel

 

30. Korotkova N.

Keemia

406A

Teisipäev

7.,8. tund

31. Кinževskaja L.

Bioloogia

109A

TEsmaspäev

8. tund

32. Nekljudova D.

Geograafia

410A

Teisipäev

8. tund

33. Barõšnikova I.

Inimeseõpetus

117

Kokkuleppel

 

34. Коtik I.

Ajalugu

403A

Neljapäev

7. tund

35. Savina I.

Ajalugu

404A

Kolmapäev

7. tund

36. Tamme J.

Ajalugu

 

Kokkuleppel

 

37. Кеkkonen E.

Kunst

306A

Reede

7. tund

38. Skuridina T.

Muusika

Muusika 2

Esmaspäev

7. tund

39. Tron G.

Muusika

207A

Kokkuleppel

 

40. Latt J.

Muusika/vene keel

407A

Esmaspäev

Kokkuleppel

7.tund

41. Rõžikova O.

Kasitöö

111A

Kokkuleppel

 

42. J.Antonov

Tehnoloogoaõpetus

Tehn.

Kokkuleppel

 

43. Jegorova J.

Matemaatika

210A

Reede

6. tund

44. Mägi J.

Inglise keel

 

Reede

Kokkuleppel

6. tund

45.Ibrus Ü.

Eesti keel

205C

Esmaspäev

7. tund

46.A.Tint

Muusika

muusika

Esmaspäev

7. tund

47.A.Pavli

Eesti keel

207b

Reede

6. tund

48.Kapustinskaite A.

Matemaatika

308b

Teisipäev

Kokkuleppel

7. tund

49.Gerhard E.

Inglise keel

106b

Teisipäev

Kokkuleppel

7. tund