Koolielu

Pikapäevarühmad


Pikapäevarühmad (tasulised)

Pikapäevarühmad alustavad töödalates 1. oktoobrist 2021.a.

Pikapäevarühmad on tasulised. 

Õpilase pikapäevarühma osalemiseks lapsevanematele on vaja esitada avaldust (vt. avalduse näidis).

Pikapäevarühmad töötavad esmaspäevast reedeni vastavalt töögraafikule.

Pikapäevarühmade töögraafik

1.rühm (alates kell 12 kuni 15.00  - ainult 1.klasside õpilased)

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Buzina M.

 

к.303B

к.303B

 

к.301B/306B

Kudrjavtseva S.

к. 303B

 

 

к.303B

 

 

2.rühm

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Kovalkova N.

 

 

 

к.302B

к.302B

Chernyshova A.

к. 204B

к.204B

к.205B

 

 

 

Käitumise eeskirjad pikapäevarühmas

  1. Õpilane võib rühmatundidest lahkuda ainult õpetaja loal ning  vanema ja õpetaja vahelise lepingu alusel.
  2. Õpilane on kohustatud järgima kooli kodukorra eeskirju.
  3. Õpilane hoiab omad asjad korras.
  4. Õpilane hoolitseb kooli vara eest: raamatud, mängud, ajakirjad, elekter, vesi, mööbel jne.
  5. Õpilane on viisakas klassikaaslaste, õpetajate, koolitöötajate,külaliste suhtes, ei jookse mööda kooli, ei karju, ei ole agresssiivne.
  6. Õpilane koolihoovis находясь на прогулке  vastab viisaka käitumise reeglitele, ei reosta loodust (ei viska prügi maha, ei murra puid jne.).

Õppekava toetava tegevuse töökorraldus 2020.-2021.a.

 

Klass

Kellaeg

Õpetaja

Ruum

Esmaspäev

1.C

12.20 -13.05

Maya Blinder

208B

2.C

13.25 - 14.10
14.20 - 15.05

Riina Korolkov

205B

5.C

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Teisipäev

1.C

12.20 - 13.05

Julia Maruhh

208B

2.C

08.15 - 09.00

Riina Korolkov

205B

4.C

14.20 - 15.05

Kris Kiipus

207B

4.C

15.10 -15.55

Kris Kiipus

207B

Kolmapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5 c

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Neljapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

2.C

08.15 - 09.00
13.25 – 14.10

Riina Korolkov

205B

3.C

14.20 - 15.05

Kyllike Reitsnik

204B

4.C

14.20 - 15.05
14.20 – 15.05
15.10 – 15.55

Kris Kiipus

207B

5.C

08.15 – 09.00

Julia Yatsenko

203A

5.C

14.20-15.05

Olga Koch

208B

Reede

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5.C

13.25 - 14.10

Olga Koch

208B

 

Toitlustamine pikapäevarühmas

OÜ Bramos pakub võimalust tasuda sooja koolitoidu eest ülekandega OÜ Bramos arveldusarvele.

Tasumisele kuuluv summa arvutatakse igaks kuuks eraldi sõltuvalt koolipäevade arvust kuus.  Lahtris "selgitus" on vaja näidata  kuu, millise eest makse tehti, õpilase nime ja perekonnanime, klassi.

Rekvisiidid:
OÜ Bramos
a / a EE861010220088358010 SEB   
Viitenumber: 

Ülekanne tuleb teha iga jooksva kuu 25.-ks kuupäevaks.

Kommentaarid ja ettepanekud saab saata: info.bramos@gmal.com, tel. 56680546

Pikapäevarühmad (tasulised)

Pikapäevarühmad alustavad töödalates 1. oktoobrist 2021.a.

Pikapäevarühmad on tasulised. 

Õpilase pikapäevarühma osalemiseks lapsevanematele on vaja esitada avaldust (vt. avalduse näidis).

Pikapäevarühmad töötavad esmaspäevast reedeni vastavalt töögraafikule.

Pikapäevarühmade töögraafik

1.rühm (alates kell 12 kuni 15.00  - ainult 1.klasside õpilased)

 

2.rühm

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Kovalkova N.

 

 

 

к.302B

к.302B

Chernyshova A.

к. 204B

к.204B

к.205B

 

 

 

Käitumise eeskirjad pikapäevarühmas

  1. Õpilane võib rühmatundidest lahkuda ainult õpetaja loal ning  vanema ja õpetaja vahelise lepingu alusel.
  2. Õpilane on kohustatud järgima kooli kodukorra eeskirju.
  3. Õpilane hoiab omad asjad korras.
  4. Õpilane hoolitseb kooli vara eest: raamatud, mängud, ajakirjad, elekter, vesi, mööbel jne.
  5. Õpilane on viisakas klassikaaslaste, õpetajate, koolitöötajate,külaliste suhtes, ei jookse mööda kooli, ei karju, ei ole agresssiivne.
  6. Õpilane koolihoovis находясь на прогулке  vastab viisaka käitumise reeglitele, ei reosta loodust (ei viska prügi maha, ei murra puid jne.).

Õppekava toetava tegevuse töökorraldus 2020.-2021.a.

 

Klass

Kellaeg

Õpetaja

Ruum

Esmaspäev

1.C

12.20 -13.05

Maya Blinder

208B

2.C

13.25 - 14.10
14.20 - 15.05

Riina Korolkov

205B

5.C

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Teisipäev

1.C

12.20 - 13.05

Julia Maruhh

208B

2.C

08.15 - 09.00

Riina Korolkov

205B

4.C

14.20 - 15.05

Kris Kiipus

207B

4.C

15.10 -15.55

Kris Kiipus

207B

Kolmapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5 c

14.20 - 15.05

Julia Yatsenko

203A

Neljapäev

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

2.C

08.15 - 09.00
13.25 – 14.10

Riina Korolkov

205B

3.C

14.20 - 15.05

Kyllike Reitsnik

204B

4.C

14.20 - 15.05
14.20 – 15.05
15.10 – 15.55

Kris Kiipus

207B

5.C

08.15 – 09.00

Julia Yatsenko

203A

5.C

14.20-15.05

Olga Koch

208B

Reede

1.C

12.20 - 13.05

Olga Koch

208B

5.C

13.25 - 14.10

Olga Koch

208B

 

Toitlustamine pikapäevarühmas

OÜ Bramos pakub võimalust tasuda sooja koolitoidu eest ülekandega OÜ Bramos arveldusarvele.

Tasumisele kuuluv summa arvutatakse igaks kuuks eraldi sõltuvalt koolipäevade arvust kuus.  Lahtris "selgitus" on vaja näidata  kuu, millise eest makse tehti, õpilase nime ja perekonnanime, klassi.

Rekvisiidid:
OÜ Bramos
a / a EE861010220088358010 SEB   
Viitenumber: 

Ülekanne tuleb teha iga jooksva kuu 25.-ks kuupäevaks.

Kommentaarid ja ettepanekud saab saata: info.bramos@gmal.com, tel. 56680546

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Buzina M.

 

к.303B

к.303B

 

к.301B/306B

Kudrjavtseva S.

к. 303B

 

 

к.303B