Raamatukogu

Raamatukogu juhataja: Oksana Semjonova  Oksana.Semjonova@laveg.edu.ee

Raamatukogu avatud esmaspäevast reedeni 8.30-15.00. Laupäeval ja pühapäeval suletud.

Raamatukogu asub esimesel korrusel kab.107.

Kooliraamatukogu kasutamiseeskiri:

• Kooliraamatukogu võivad kasutada  ja raamatukogu lugejateks olla kõik Lasnamäe Vene  Gümnaasiumi õpilased, õpetajad ja muu personal.
  • Kooliraamatukogu laenutab lugejatele raamatuid ja muid infokandjaid nii  kohalkasutamiseks kui ka koju.
  • Kooliraamatukogu kasutamine on  tasuta.
  • Lugejaks registreeritakse klassi nimekirja alusel.
  • Iga üksiku lugeja jaoks antakse koju lugemiseks korraga neli raamatut (köidet).
  • Raamatud antakse välja kaheks nädalaks.
  • Raamatukogu laenutab raamatute ainueksemplare, erilise väärtusega raamatuid, värskemaid ajakirjanumbreid jm. kasutamiseks ainult raamatukogus.
  • Lugeja peab raamatuid ja muid infokandjaid hoolikalt hoidma.
  • Tagastamata või rikutud raamatud  ja muud infokandjad tuleb lugejal asendada teise raamatuga, mille raamatukoguhoidja on sisult ja  hinnalt samaväärseks tunnistanud.
Avaldatud 19.06.2018. Viimati muudetud 07.11.2023.