Kooliks ettevalmistusringid

2024.-2025.õa alates oktoobrist alustavad tööd  tasulised ettevalmistusringid, mille eesmärk on praktiline ja psühholoogiline ettevalmistus kooliks.

Õppetööd viivad  läbi kogenud õpetajad ja kooli psühholoog, kes oskavad äratada huvi õppimise vastu.

Ettevalmistusrühmade nimekirjade kinnitamine toimub peale lastevanemate koosolekut  õppeaasta alguses, kui lapsevanem ja kool sõlmivad lepingu.

Registreerimine algab alates 01. märtsist. Ring töötab eesti õppekeelega.

Avaldus tuleb esitada elektrooniliselt.

Avaldusvorm on siinlink opens on new pagesiin">.

Õppemaks: 52 eurot kuus

Õppeaeg: 01.10.2024 - 31.05.2025

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Maya Kostiukevitš - maija.kostjukevits@laveg.edu.ee tel: (372) 6321 579

Õppetöö graafik 2023/2024.õppeaastal

Esmaspäev

Tundide algus

Tunnid

Tundide lõpp

Anna Pulkinen-Kamel nr.1

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Sellin Marii Maramik

 

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Irina Pakhomenkova 16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Kolmapäev

Tundide algus

Tunnid

Tundide lõpp

Anna Pulkinen-Kamel nr.1

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Sellin Marii Maramik

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Irina Pakhomenkova

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

 

Teisipäev

Tunnide algus

Tunnid

Tundide lõpp

Anna Pulkinen-Kamel nr.2

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Irina Pakhomenkova  nr.2

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Neljapäev

Tundide algus

Tunnid

Tundide lõpp

Anna Pulkinen-Kamel nr.2

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Irina Pakhomenkova  nr.2

16.00

16.00 - 16.30

Matemaatika

16.35 - 17.05

Kõne arendamine

17.10 - 17.40

Ümbritsev maailm

17.40

Avaldatud 25.07.2018. Viimati muudetud 22.02.2024.