Rändav Bioklass

Sisestatud vladimir.volotsajev poolt T, 07.11.2023 - 10:11

Eile, meie koolis toimus põnev sündmus - "Rändav Bioklass", mille korraldasime koostöös Tartu Ülikooliga.

Meie kooli õpilastel oli võimalus tutvuda kaasaegsete DNA analüüsi meetoditega, tehes praktilisi eksperimente ja ammutades inspiratsiooni teaduse maailmast.
See sündmus võimaldas neil laiendada oma teadmisi bioloogiast ja saada väärtuslikku kogemust.

Täname Tartu Ülikooli selle põneva ja hariva algatuse eest.

Galerii

Spordipäev 27.09.2023

Sisestatud vladimir.volotsajev poolt T, 26.09.2023 - 18:06

Spordi nädal "Tervis kogu Eestile!" algab orienteerumisega!

Motto: "See, kes liigub, võidab!"

Septembrikuu - proovime suunda leida!

Kallid õpilased, klassijuhatajad ja aineõpetajad!

Rõõmuga teatame teile Eesti Spordinädala "Tervis tervele Eestile!" algusest esimese üritusega - orienteerumisega! See on suurepärane viis veeta aega värskes õhus, toetada meeskonnatunnet ja muidugi tugevdada oma tervist. Sel aastal kutsume kõiki 1. kuni 12. klassi õpilasi selle põneva üritusega liituma.

PRIA programmi muudatused

Sisestatud vladimir.volotsajev poolt R, 08.09.2023 - 08:21

Kallid õpilased, vanemad ja austatud õpetajad!

Важные изменения в программе PRIA с сентября 2023 года:

• Piim ja piimatooted: Nüüd on piim ja piimatooted kättesaadavad 1. kuni 9. klassi õpilastele.

• Lisaköögiviljad ja puuviljad: Nüüd on lisaköögiviljad ja puuviljad kättesaadavad 1. kuni 6. klassi õpilastele..

See programm on ette nähtud meie koolilaste tervisliku ja täisväärtusliku toitumise tagamiseks.

Asu jälgima