Tasulised ringid ja spordisektsioonid


Huviringi nimetus

Õpilaste vanus

Ruum

Kuupäev ja kellaaeg

Ringijuht

Karate alates 6.a. Spordisaal Esmaspäev
18:00-20:45
Kolmapäev
17:30-21:00
Reede
17:30-21:00

Konstantin Iljenko

Edu_do@hotmail.com

Atleetika alates 1.kl. Võimla

Laupäev

11:00 - 15:00

Kolmapäev
17:00-19:00

Spordikool "Kalev"
pavel@kalevkjk.ee
Jalgpall alates 1.kl. Võimla Esmaspäev, kolmapäev,  neljapäev ja pühapäev
13:00-14:00
Alates 1. novembrist
kaidi.jekimova@fclevadia.ee
Näputöö 1.-3. kl Klassiruum Teisipäev
14:00-14:30
Irina Šnur
irinasnur@gmail.com
Väike erudiit alates 4.a ruumid
307А, 309А
Esmaspäev, teisipäev
17:00-19:00
Ljudmilla Muravjova
maija.kostjukevits@laveg.edu.ee
Inglise keele ringid 3.-4. klassid  

 

Esmaspäev, teisipäev

maija.kostjukevits@laveg.edu.ee

Korvpall 1. klass Spordisaal Teisipäev, neljapäev
15:30-17:00
Maksim
info@a-basket.ee
Karate ja üldfüüsiline ettevalmistus  alates 6.a. Aeroobikasaal Teisipäev, neljapäev
18:00-19:00
Anton Brusin
info@sintai-s.ee

 Arvuti ring

Loogika ring

Arendav matemaatika

 

1.- 4. kl.   Teisipäev, neljapäev
18:00-19:00
Jelena Kapp
Jelena.kapp@laveg.edu.ee
Tantsustuudio ONYX alates 1. klassist Spordisaal Esmaspäev, kolmapäev, reede
16:00-17:00
Julia Rakova
тел. 53324950

Huviringi nimetus

Õpilaste vanus

Ruum

Kuupäev ja kellaaeg

Ringijuht

Karate alates 6.a. Spordisaal Esmaspäev
18:00-20:45
Kolmapäev
17:30-21:00
Reede
17:30-21:00

Konstantin Iljenko

Edu_do@hotmail.com

Atleetika alates 1.kl. Võimla

Laupäev

11:00 - 15:00

Kolmapäev
17:00-19:00

Spordikool "Kalev"
pavel@kalevkjk.ee
Jalgpall alates 1.kl. Võimla Esmaspäev, kolmapäev,  neljapäev ja pühapäev
13:00-14:00
Alates 1. novembrist
kaidi.jekimova@fclevadia.ee
Näputöö 1.-3. kl Klassiruum Teisipäev
14:00-14:30
Irina Šnur
irinasnur@gmail.com
Väike erudiit alates 4.a ruumid
307А, 309А
Esmaspäev, teisipäev
17:00-19:00
Ljudmilla Muravjova
maija.kostjukevits@laveg.edu.ee
Inglise keele ringid 3.-4. klassid  

 

Esmaspäev, teisipäev

maija.kostjukevits@laveg.edu.ee

Korvpall 1. klass Spordisaal Teisipäev, neljapäev
15:30-17:00
Maksim
info@a-basket.ee
Karate ja üldfüüsiline ettevalmistus  alates 6.a. Aeroobikasaal Teisipäev, neljapäev
18:00-19:00
Anton Brusin
info@sintai-s.ee

 Arvuti ring

Loogika ring

Arendav matemaatika

 

1.- 4. kl.   Teisipäev, neljapäev
18:00-19:00
Jelena Kapp
Jelena.kapp@laveg.edu.ee
Tantsustuudio ONYX alates 1. klassist Spordisaal Esmaspäev, kolmapäev, reede
16:00-17:00
Julia Rakova
тел. 53324950