Olümpiakuu väljakutse!

Loomise kuupäev 10.02.2022

Käimas on teema-aasta olümpiakuu ja taliolümpiamängud. Tallinna Haridusamet ja Tallinna Huvikeskus „Kullo“ kutsuvad kõiki Tallinna kooliperesid osa võtma Olümpiale pühendatud suusatamise väljakutsest. Väljakutse raames peab terve Olümpia vältel (04.02-20.02) koguma suusatades kilomeetreid endale sobivas kohas ja ajal.

Arvestus käib individuaalselt. Kõik, kes koguvad suusatades kokku vähemalt 17 kilomeetrit (täpselt nii mitu päeva kestab taliolümpia) ja lisavad oma tulemuse selleks ettenähtud 

keskkonnaslink opens on new page (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJnsFPf53-Wxl03GbR2Bib6btz35UW4hZ7vawGPps3EcYO_g/viewformlink opens on new page),

osalevad  toredate auhindade loosimises. Eraldi auhinnad on välja pandud ka enim kilomeetreid kogunud iga klassiastme tüdrukule ja poisile. Lisaks tunnustame ka kõige rohkem suusatades kilomeetreid kogunud õpetajat. Võistlus toimub aususe põhimõttel ja oma tulemuse saavad kõik õpilased ise sisestada.

Terves kehas on terve vaim ja head liikumislusti!

Lisaks tuletame meelde, et 1. veebruarist algas õpilastele suunatud spordimälumäng "Bumerang Open 2022". Kaheksal järjestikusel nädalal avaldatakse iga nädala alguses uue mängu, milles oma sporditeadmisi proovile saab panna. Selle aasta mälumängu teemadeks on eeskätt Tokyo OM 2020 (2021) ja jalgpalli EM 2020 (2021), kuid ka muud aktuaalsed küsimused. Osalemiseks tuleb õpilastel minna veebileheküljele (https://www.malumang.ee/competition/1520/link opens on new page) ja määrata parool, märkida ära oma kontaktandmed ning kool ja klass. Kõikide osalejate vahel moodustub veebileheküljel paremusjärjestus, kelle hulgas loosime välja auhindu meie headelt koostööpartneritelt.

Viimati muudetud 10.02.2022.