Teiste koolide õpilaste sisseastumine 10.klassi 04. aprill Ljubov Fedotova

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad,

Avaldused tuleb esitada hiljemalt 14. juuniks.

Tasemetestid eesti keeles ja matemaatikas ning vestlus toimuvad 22. juunil kell 8.00.

Teiste koolide õpilaste eelnev registreerimine sisseastumiseks 10. klassi toimub 01.06 - 14.06.2022. Eelregistreerimine on kohustuslik.

Link avaldatakse kooli kodulehel hiljemalt 31.maiks. Link registreerimiseks asub SIIN.

Kõik tingimused võib leida Lasnamäe Vene Gümnaasiumi vastuvõtu korrast Lasnamäe Vene Gümnaasiumi vastuvõtu tingimused ja kord.

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad,

Avaldused tuleb esitada hiljemalt 14. juuniks.